Logo Телепрограмма на неделю с 17.02.2020
Версия для печати: Белсат TV
Понедельник, 17 февраля
7:00 Аб’ектыў
7:15 ПраСвет (інфармацыйна-публіцыстычная праграма)
7:50 Эксперт (сатырычная праграма): Міністэрства праўды
8:15 Мова нанова
8:35 Хай так TV (сатырычная праграма)
9:05 Маю права (юрыдычная праграма)
9:25 Вечаровы шпіль
9:45 Кожны з нас (ток-шоу): З кім ваявала Беларусь?
10:45 Агнём і мячом, серыял
11:35 Незабыўны шпацыр (А Walk to Remember), драма
13:15 Я не буду гэтага есці (кулінарнае шоу)
13:50 Усё альбо нічога (All or Nothing), м/ф
16:00 Сон аб Варшаве (Sen o Warszawie), д/ф
17:50 Intermarium: Навошта Расея вярнулася да тэмы пакту Молатава - Рыбэнтропа?
18:50 Загадкі беларускай гісторыі: Менск па генеральным плане XVI ст
19:05 Асабісты капітал (эканамічная праграма)
19:30 Вось так (інфармацыйная праграма)
20:00 Студыя "Белсат"
21:00 Аб’ектыў (галоўнае выданне)
21:20 Размова дня
21:35 Кінаклуб: "Атлас аблокаў"
21:50 Атлас аблокаў (Cloud Atlas), м/ф
00:35 Студыя "Белсат"
1:35 Аб’ектыў
1:55 Размова дня
2:15 Загадкі беларускай гісторыі: Менск па генеральным плане XVI ст
2:30 Асабісты капітал (эканамічная праграма)
Вторник, 18 февраля
7:00 Студыя "Белсат"
8:00 Аб’ектыў
8:20 Размова дня
8:35 Загадкі беларускай гісторыі: Менск па генеральным плане XVI ст
8:50 Асабісты капітал (эканамічная праграма)
9:15 Ранча, серыял
10:05 Невядомая Беларусь: Мужчыны нарасхват, д/ф
10:40 Belsat Music LIVE
11:15 Давайце разбірацца: Эканоміка з Чалым
11:35 Усё альбо нічога (All or Nothing), м/ф
13:40 Студыя "Белсат"
14:40 Аб’ектыў
15:00 Размова дня
15:15 Загадкі беларускай гісторыі: Менск па генеральным плане XVI ст
15:35 Асабісты капітал (эканамічная праграма)
15:55 Стагоддзе Вінных (Stulecie Winnych), серыял
16:40 Маё пакаленне (My Generation), д/ф
18:05 Невядомая Беларусь: Рэвалюцыя. Дэдлайн, рэпартаж
18:25 Вечаровы шпіль
18:50 Над Нёмнам (тэлечасопіс)
19:05 Беларускі свет
19:30 Вось так (інфармацыйная праграма)
20:00 Студыя "Белсат"
21:00 Аб’ектыў (галоўнае выданне)
21:20 Размова дня
21:35 Карона каралёў (Korona kr?l?w), серыял
22:30 Intermarium: Навошта Расея вярнулася да тэмы пакту Молатава - Рыбэнтропа?
23:25 Сон аб Варшаве (Sen o Warszawie), д/ф
1:10 Студыя "Белсат"
2:15 Аб’ектыў
2:35 Размова дня
2:50 Над Нёмнам (тэлечасопіс)
3:05 Беларускі свет
Среда, 19 февраля
7:00 Студыя "Белсат"
8:00 Аб’ектыў
8:20 Размова дня
8:35 Над Нёмнам (тэлечасопіс)
8:50 Беларускі свет
9:15 Ранча, серыял
10:05 Кулінарныя падарожжы Робэрта Макловіча
10:30 Алфавіт (Alphabet), д/ф
12:20 Надвор’е на заўтра (Pogoda na jutro), м/ф
14:00 Студыя "Белсат"
15:00 Аб’ектыў
15:20 Размова дня
15:35 Над Нёмнам (тэлечасопіс)
15:55 Беларускі свет
16:15 Карона каралёў (Korona kr?l?w), серыял
17:10 Кожны з нас (ток-шоу): З кім ваявала Беларусь?
18:05 Я не буду гэтага есці (кулінарнае шоу)
18:40 Хай так TV (сатырычная праграма)
19:05 Маю права (юрыдычная праграма)
19:30 Вось так (інфармацыйная праграма)
20:00 Студыя "Белсат"
21:00 Аб’ектыў (галоўнае выданне)
21:20 Размова дня
21:35 Ваенныя дзяўчаты (Wojenne dziewczyny), серыял
22:20 Пракурор (Prokurator), дэтэктыўны серыял
23:10 Студыя "Белсат"
00:05 Аб’ектыў
00:25 Размова дня
00:45 Хай так TV (сатырычная праграма)
1:10 Маю права (юрыдычная праграма)
Четверг, 20 февраля
7:00 Студыя "Белсат"
8:00 Аб’ектыў
8:20 Размова дня
8:35 Хай так TV (сатырычная праграма)
9:05 Маю права (юрыдычная праграма)
9:25 Ранча, серыял
10:15 Беларускі свет
10:35 Карона каралёў (Korona kr?l?w), серыял
11:30 Кожны з нас (ток-шоу): З кім ваявала Беларусь?
12:25 Вечаровы шпіль
12:45 Асабісты капітал (эканамічная праграма)
13:05 Студыя "Белсат"
14:05 Аб’ектыў
14:25 Размова дня
14:45 Хай так TV (сатырычная праграма)
15:10 Маю права (юрыдычная праграма)
15:35 Ваенныя дзяўчаты (Wojenne dziewczyny), серыял
16:20 Беларускі свет
16:40 Эксперт (сатырычная праграма): Міністэрства праўды
17:05 Надвор’е на заўтра (Pogoda na jutro), м/ф
18:40 Вяскоўцы
19:10 Без рэтушы: Феномен беларускіх адзінаборстваў, рэпартаж, рэж. Алег Дашкевіч, 2019 г. Беларус
19:30 Вось так (інфармацыйная праграма)
20:00 Студыя "Белсат"
21:00 Аб’ектыў (галоўнае выданне)
21:20 Размова дня
21:40 Рэдл (Redl), дэтэктыў: 3 ч.
22:50 Данбас (Donbas), трагікамедыя
00:50 Студыя "Белсат"
1:50 Аб’ектыў
2:10 Размова дня
2:30 Вяскоўцы
3:00 Феномен беларускіх адзінаборстваў, рэпартаж
Пятница, 21 февраля
7:00 Студыя "Белсат"
8:00 Аб’ектыў
8:20 Размова дня
8:40 Вяскоўцы
9:05 Феномен беларускіх адзінаборстваў, рэпартаж
9:25 Ранча, серыял
10:15 Belsat Music LIVE
10:45 Сон аб Варшаве (Sen o Warszawie), д/ф
12:35 Загадкі беларускай гісторыі: Таямніца Францішка Багушэвіча
12:45 Студыя "Белсат"
13:45 Аб’ектыў
14:10 Размова дня
14:30 Феномен беларускіх адзінаборстваў, рэпартаж
14:45 Вяскоўцы
15:15 Хай так TV (сатырычная праграма)
15:40 Мова нанова: Міжнародны дзень роднае мовы
16:00 Алфавіт (Alphabet), д/ф
17:50 Загадкі беларускай гісторыі: Інструкцыя па русіфікацыі
18:10 Маю права (юрыдычная праграма)
18:30 Кожны з нас (ток-шоу)
19:30 Вось так (інфармацыйная праграма)
20:00 Студыя "Белсат"
21:00 Аб’ектыў (галоўнае выданне)
21:20 ПраСвет (інфармацыйна-публіцыстычная праграма)
21:55 Другая мама (Que Horas Ela Volta?), м/ф
23:45 Студыя "Белсат"
00:45 Аб’ектыў
1:10 ПраСвет (інфармацыйна-публіцыстычная праграма)
1:45 Перапынак у трансляцыі
Суббота, 22 февраля
7:00 Студыя "Белсат"
8:00 Аб’ектыў
8:20 Кожны з нас (ток-шоу)
9:15 ПраСвет (інфармацыйна-публіцыстычная праграма)
9:55 Ранча, серыял
10:45 Бамсэ і дачка ведзьмы (Bamse och h?xans dotter), мультсерыял для дзяцей
10:50 Вынаходлівы Дабрамір, мультсерыял
11:05 Матыльда, мультсерыял
11:10 Аблавушак, мультсерыял для дзяцей
11:20 Ранча "Піковая сямёрка", серыял
11:50 Асабісты капітал (эканамічная праграма)
12:10 ПраСвет (інфармацыйна-публіцыстычная праграма)
12:45 Невядомая Беларусь: Мужчыны нарасхват, д/ф
13:25 Беларускі свет
13:45 Над Нёмнам (тэлечасопіс)
14:05 Каралева Бона, тэлесерыял
15:00 Другая мама (Que Horas Ela Volta?), м/ф
16:45 Карона каралёў (Korona kr?l?w), серыял
17:40 Стагоддзе Вінных (Stulecie Winnych), серыял
18:30 Готланд (Gottland), д/ф
20:00 Хай так TV (сатырычная праграма)
20:25 Belsat Music LIVE
21:00 Аб’ектыў (галоўнае выданне)
21:15 Вечаровы шпіль
21:35 Кінаклуб: "Гурток"
21:45 Гурток (L’atelier), м/ф
23:40 Аб’ектыў
23:55 ПраСвет (інфармацыйна-публіцыстычная праграма)
00:25 Данбас (Donbas), трагікамедыя
2:30 Пракурор (Prokurator), дэтэктыўны серыял
Воскресение, 23 февраля
7:00 Аб’ектыў
7:15 ПраСвет (інфармацыйна-публіцыстычная праграма)
7:50 Бамсэ і дачка ведзьмы (Bamse och h?xans dotter), мультсерыял для дзяцей
8:00 Вынаходлівы Дабрамір, мультсерыял
8:10 Матыльда, мультсерыял
8:20 Аблавушак, мультсерыял для дзяцей
8:30 Ранча "Піковая сямёрка", серыял
8:55 Вяскоўцы
9:25 Загадкі беларускай гісторыі: Менск па генеральным плане XVI ст
9:45 Д/ф "Народны альбом"
10:35 Маю права (юрыдычная праграма)
10:55 Готланд (Gottland), д/ф
12:25 Хай так TV (сатырычная праграма)
12:55 Кожны з нас (ток-шоу)
13:50 Феномен беларускіх адзінаборстваў, рэпартаж
14:10 Вечаровы шпіль
14:25 Стагоддзе Вінных (Stulecie Winnych), серыял
15:15 Кінаклуб: "Гурток"
15:25 Гурток (L’atelier), м/ф
17:20 Гісторыя пад знакам Пагоні (спазнаваўчая праграма): Канстанцін Астрожскі і бітва пад Воршаю
17:30 Ваенныя дзяўчаты (Wojenne dziewczyny), серыял
18:15 Убеждения, д/ф
19:15 Пастаўце ім залаты крыж, рэпартаж
19:35 Я не буду гэтага есці (кулінарнае шоу)
20:15 Мова нанова
20:35 Эксперт (сатырычная праграма): Міністэрства праўды
21:00 Аб’ектыў (галоўнае выданне)
21:15 Вайна (Krigen), м/ф, рэж. Табіяс Ліндгольм (Tobias Lindholm), 2015 г. Данія
22:50 Аб’ектыў
23:10 Рэдл (Redl), дэтэктыў: 3 ч.
00:15 Belsat Music LIVE
00:50 Прыват: Экстрым: забава ці гартаванне сябе?
1:10 Перапынак у трансляцыі


© 2014 Телевизионный портал Star.poltava.ua