Logo Телепрограмма на неделю с 14.10.2019
Версия для печати: Черновцы
Понедельник, 14 октября
7:50 "Знай наших!"
8:00 Кінозал "Малятко"
8:30 "Чернівецький репортер" Підсумковий випуск
9:15 "Єдина країна"
9:45 Афіша
9:50 "Знай наших!"
10:00 "Світові новини"
10:20 "Єдина країна"
11:00 Програма привітань "Вулиця Святкова, 1"
11:30 Д/с "Секрети замків Великобританії"
12:30 "Блискуча година від М2"
14:00 "Знай наших!"
14:15 Дует "Писанка": "Україна і Бог"
15:40 Кінозал "Малятко"
16:50 "В гарній формі"
17:30 Д/ф "Аеропорт"
18:20 "Наш кордон"
18:35 "Світові новини"
18:55 "Знай наших!"
19:00 "Єдина країна"
19:30 "У фокусі Європа"
20:10 Програма привітань "Вулиця Святкова, 1"
21:00 Кінозал "Малятко"
21:30 Д/с "За службовими обов’язками" (2)
22:25 "Знай наших!"
22:30 Концерт "Обніму"
1:30 "Знай наших!"
1:40 Програма привітань "Вулиця Святкова, 1"
2:30 "Блискуча година від М2"
Вторник, 15 октября
7:50 "Знай наших!"
8:00 Кінозал "Малятко"
9:00 Афіша
9:05 Т/с "Кров і троянда" (2)
9:55 "Знай наших!"
10:05 "Єдина країна"
10:30 "У фокусі Європа"
11:00 Програма привітань "Вулиця Святкова, 1"
11:30 Д/с "За службовими обовязками" (2)
12:30 "Блискуча година від М2"
14:00 "Знай наших!"
14:15 Концерт "Обніму"
16:20 Кінозал "Малятко"
17:05 Т/с "Кров і троянда" (2)
18:00 Т/с "Яструб і голубка" (2)
18:50 Знай наших!
18:55 "Служба розшуку дітей"
19:00 "Візерунки дня"
19:10 "Кордон держави"
19:30 "Глобал 3000"
20:00 "Чернівецький репортер"
20:30 Програма привітань "Вулиця Святкова, 1"
21:00 Кінозал "Малятко"
21:30 Д/с "За службовими обов’язками" (2)
22:25 Афіша
22:30 "Чернівецький репортер"
23:00 Т/с "Еліза"
00:55 "Знай наших!"
1:00 "Чернівецький репортер"
1:30 "Знай наших!"
1:40 Програма привітань "Вулиця Святкова, 1"
2:30 "Блискуча година від М2"
Среда, 16 октября
7:50 "Знай наших!"
8:00 Кінозал "Малятко"
8:30 "Чернівецький репортер"
9:00 Афіша
9:05 Т/с "Кров і троянда" (2)
9:55 "Знай наших!"
10:05 Т/с "Яструб і голубка" (2)
11:00 Програма привітань "Вулиця Святкова, 1"
11:30 Д/с "За службовими обовязками" (2)
12:30 "Блискуча година від М2"
14:00 "Знай наших!"
14:15 Т/с "Еліза"
15:45 Кінозал "Малятко"
17:05 Т/с "Кров і троянда" (2)
18:00 Т/с "Яструб і голубка" (2)
18:50 Знай наших!
18:55 "Служба розшуку дітей"
19:00 "Єдина країна"
19:30 "Євромакс"
20:00 "Чернівецький репортер"
20:30 Програма привітань "Вулиця Святкова, 1"
21:00 Кінозал "Малятко"
21:30 Д/с "За службовими обов’язками" (2)
22:25 Афіша
22:30 "Чернівецький репортер"
23:00 Т/с "Еліза"
00:50 "Знай наших!"
1:00 "Чернівецький репортер"
1:30 "Знай наших!"
1:40 Програма привітань "Вулиця Святкова, 1"
Четверг, 17 октября
7:50 "Знай наших!"
8:00 Кінозал "Малятко"
8:30 "Чернівецький репортер"
9:00 Афіша
9:05 Т/с "Кров і троянда" (2)
9:55 "Знай наших!"
10:05 Т/с "Яструб і голубка" (2)
11:00 Програма привітань "Вулиця Святкова, 1"
11:30 Д/с "За службовими обовязками" (2)
12:30 "Блискуча година від М2"
14:00 "Знай наших!"
14:15 Т/с "Еліза"
16:05 "Кралечки"
16:30 Кінозал "Малятко"
17:05 Т/с "Кров і троянда" (2)
18:00 Т/с "Яструб і голубка" (2)
18:50 Знай наших!
18:55 "Служба розшуку дітей"
19:00 "Єдина країна"
19:30 "Завтра-сьогодні"
20:00 "Чернівецький репортер"
20:30 Програма привітань "Вулиця Святкова, 1"
21:00 Кінозал "Малятко"
21:30 "Пряма відповідь"
22:10 Кінозал "Малятко"
22:25 Афіша
22:30 "Чернівецький репортер"
23:00 Т/с "Еліза"
00:50 "Знай наших!"
1:00 "Чернівецький репортер"
1:30 "Знай наших!"
1:40 Програма привітань "Вулиця Святкова, 1"
2:30 "Блискуча година від М2"
Пятница, 18 октября
7:50 "Знай наших!"
8:00 Кінозал "Малятко"
8:30 "Чернівецький репортер"
9:00 Афіша
9:05 Т/с "Кров і троянда" (2)
9:55 "Знай наших!"
10:05 Т/с "Яструб і голубка" (2)
11:00 Програма привітань "Вулиця Святкова, 1"
11:30 "Пряма відповідь"
12:30 "Блискуча година від М2"
14:00 "Знай наших!"
14:15 Т/с "Еліза"
15:50 Кінозал "Малятко"
17:05 Т/с "Кров і троянда" (2)
18:00 Т/с "Яструб і голубка" (2)
18:50 Знай наших!
18:55 "Служба розшуку дітей"
19:00 "Єдина країна"
19:30 "В гарній формі"
20:00 "Чернівецький репортер"
20:30 Програма привітань "Вулиця Святкова, 1"
21:00 Кінозал "Малятко"
21:30 "Та що ті політики знають"
22:25 Афіша
22:30 "Чернівецький репортер"
23:00 Т/с "Еліза"
00:50 "Знай наших!"
1:00 "Чернівецький репортер"
1:30 "Знай наших!"
1:40 Програма привітань "Вулиця Святкова, 1"
Суббота, 19 октября
7:50 "Знай наших!"
8:00 "Погода"
8:05 Кінозал "Малятко"
8:50 "Знай наших!"
9:00 "Чернівецький репортер"
9:30 "Афіша"
9:35 "Єдина країна"
10:05 Т/с "Яструб і голубка" (2)
11:00 Програма привітань "Вулиця Святкова, 1"
11:30 "Та що ті політики знають"
12:30 "В гарній формі"
13:00 "Кралечки"
13:30 "Кордон держави"
13:45 "Знай наших!"
14:00 "Блискуча година від М2"
15:30 "Знай наших!"
15:45 Кінозал "Малятко"
16:30 "Життя в цифрі"
17:00 "Завтра - сьогодні"
17:30 "Євромакс"
18:00 "Єдина країна"
19:00 "Чернівецький репортер". Підсумковий випуск
19:45 "Твій дім"
20:10 Програма привітань "Вулиця Святкова, 1"
20:45 Д/с "Сімейка муді" (2)
21:50 "Знай наших!"
22:00 Концерт. Eminem
23:30 Х/ф "Попереду Самі Неприємності" (2)
1:00 "Чернівецький репортер" Підсумковий випуск
1:45 "Знай наших!"
1:50 Програма привітань "Вулиця Святкова, 1"
2:30 "Блискуча година від М2"
Воскресение, 20 октября
7:50 "Знай наших!"
8:00 "Погода"
8:05 "Хенд Мейд"
8:30 Кінозал "Малятко"
8:55 "Знай наших!"
9:00 "Єдина країна"
10:00 "Чернівецький репортер" Підсумковий випуск
11:00 Програма привітань "Вулиця Святкова, 1"
11:30 Т/с "Семейка Муді" (1)
12:30 "Єдина країна"
13:20 Кінозал "Малятко"
13:50 "Знай наших!"
14:00 "Блискуча година від М2"
15:30 "Знай наших!"
15:45 "Кралечки"
16:15 Кінозал "Малятко"
17:35 Концерт. Eminem
19:05 "Огляд світових подій"
19:25 "Кордон держави"
19:45 "Єдина країна"
20:10 Програма привітань "Вулиця Святкова, 1"
20:45 "Горизонти історії"
21:50 "Знай наших!"
22:00 Х/ф "Вторгнення" (2)
1:45 "Знай наших!"
1:50 Програма привітань "Вулиця Святкова, 1"
2:30 "Блискуча година від М2"


© 2014 Телевизионный портал Star.poltava.ua